زمانی که اسم کانکس مدیریتی به گوش شما میرسد چه تصویری از آن در ذهن شما شکل می گیرد؟

 

کانکس مدیریتی در اصل کانکسی است که به عنوان دفتر مدیریت و ریاست مجموعه یا سازمان در نظر گرفته شده است و باید دارای خصوصیات و متریالی باشد که در همان نمای اول از سایر کانکس ها متمایز باشد.

لذا باید در کانکس های مدیریتی از بهترین متریال استفاده شده و نمای داخلی و خارجی ویژه ای  برای آن در نظر گرفته شود. به گونه ای که داخل آن می توان بنا بر سفارش مشتری سرویس بهداشتی و آبدارخانه نیز تعبیه نمود.

 

کانکس های مدیریتی معمولا در کارگاه ساختمانی واقع شده و به عنوان دفتر مدیر عامل مورد استفاده قرار می گیرند.

1-کانکس مدیریت با نمای سایدینگ

2-کانکس مدیریت با نمای سمنت برد

3-کانکس مدیریت با نمای کامپوزیت

4-کانکس مدیریت با نمای چوب

5-کانکس مدیریت با نمای شیشه

گروه طراحی ویونا کانکس در این زمینه طرح های مدرنی را برای مدیران در نظر گرفته است تا بتوانند داخل کانکس خود در حین انجام  امور کاری خود از آرامش، امنیت و زیبایی محیط کار خود لذت ببرند.

ویونا افتخار دارد که با ارائه کانکس مدیریتی  به شركت هاي ساختماني ، مهندسي ، صنعت نفت و گاز و پتروشيمي، ارتش ، سپاه و نيروي انتظامي، كارگاه ها ، نيروگاه ها و پست هاي انتقال نيرو، شهرداري ها، سازمان هاي حمل و نقل و راه داري، دانشگاه ها و مراكز آموزشي، ستاد حوادث غير مترقبه ، مراكز امداد و نجات جاده اي و پليس راه ها، اورژانس ، هلال احمر و بيمارستان صحرايي، آب و فاضلاب، مجموعه شركت هاي برق منطقه اي استانها و نیز مرزباني دانش و تجربه خود را  در اختیار جامعه مهندسین و ایرانیان عزیز قرار داده است.